Termin: 5-14 sierpnia 2019

Miejsce: Janów Lubelski

Prowadzenie: część językowa - Joanna Gałdecka

Zapisy: tel. 12 410 98 50 lub tour@swimtest.pl

Koszt: 1 990 zł

Dla kogo: Dzieci 6-10 lat

 

Linguarte pojedzie w te wakacje do Janowa Lubelskiego na obóz jeździecko - językowy w datach 5 - 14 sierpnia. Część językowa będzie prowadzona przez lektorkę szkoły ACCENT LANGUAGE SCHOOL i właścicielkę firmy Linguarte - Joannę Gałdecką.

Zajęcia w formie warsztatów teatralnych, artystycznych, z naciskiem na pracę zespołową uczestników - na różnych poziomach zaawansowania. Tegoroczny temat przewodni to „W 7 dni dookoła świata – podróż przez kultury, zwyczaje, kraje – ku zrozumieniu inności”. Przez zaangażowanie, wspólną zabawę, tworzenie projektów oraz odgrywanie ról, dzieci dostaną pretekst do przyswojenia w naturalny sposób sporej dawki języka angielskiego.  Szczegóły oferty znajdziecie pod linkiem:

https://www.tour.swimtest.pl/osw,kids-camp-janow-lubelski---oboz-jezdziecko-jezykowy,14?fbclid=IwAR3TxPbFo3D_mVVJzPFjhGKQF0Scg2EYnzxoWOvF1lgsnLpEn2BjR45DIkM

 

 

 

 

Termin: 15-19 VII r., godz. 10.00-13.00

Miejsce: Dworek Białoprądnicki, Papiernicza 2

Prowadzenie: Joanna Gałdecka

Zapisy: przez formularz pod linkiem https://dworek.eu/zapisy

Ilość godzin: 15 

Koszt: 240 zł

Dla kogo: młodzież 11-15 lat

Kolejnym wydarzeniem, w którym Linguarte weźmie udział w lipcu są "Wakacje w kulturą" w Dworku Białoprądnickim. Tematem przewodnim będą kraje, kultury i ich zwyczaje. Przez wspólną zabawę, tworzenie projektów oraz odgrywanie scenek czy ról związanych w różnymi zakątkami świata, dzieci dostaną pretekst do przyswojenia w naturalny sposób sporej dawki języka angielskiego. Każdego dnia odwiedzimy inny kontynent i odkryjemy ciekawostki z nim związane. W programie m.in.: scenki w języku obcym osadzone w konkretnym kontekście sytuacyjnym, techniki improv, praca z ciałem, emocjami i rekwizytem, projekty utrwalające wiedzę na temat „odwiedzanych” krajów. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat. Więcej szczegółów na: https://dworek.eu/aktualnosci/wakacje-z-kultura- 

 

 

 

 

Termin: 1-5 lipca 2019 lub 22 - 26 lipca 2019

Miejsce: Szkoła Accent dla Dzieci, Lubelska 4

Prowadzenie: Glen Cullen i Joanna Gałdecka,Członkowie Teatru PidGin

Zapisy: tel. 602843865 lub biuro@accentdladzieci.pl

Ilość godzin: 40 

Koszt: Zależny od liczebności grupy. Ilość miejsc ograniczona.

8-10 osób 790 zł
10-18 osób 680 zł

Dla kogo:  Dzieci i młodzież w wieku 9 - 14 lat                              

 

W ciągu tygodnia poznamy wszystkie aspekty tworzenia teatru, od ekscytujących gier aktorskich, ćwiczeń wokalnych i fizycznych, po bardziej ekspresyjne takie jak zajęcia plastyczne, przygotowywanie rekwizytów, kostiumów i dekoracji.Wyobraźnia dziecka zacznie szybować, gdy ożywimy zabawne postacie i ekscytujące scenariusze, jednocześnie ćwicząc umiejętności komunikacyjne i rozwijając talenty twórcze, a wszystko to w języku angielskim!

Ten tydzień zakończy się krótkim występem, na który zapraszamy rodzinę, abyście mogli obejrzeć i wspólnie świętować to, co zrobiły dzieci.

W cenę wliczone są dwa posiłki (II śniadanie i obiad cateringowy), pomoce, materiały dydaktyczne. Zniżki dla rodzeństwa: 5 % zniżki dla drugiego, trzeciego dziecka.

AKTUALNOŚCI

WARSZTATY TEATRALNE W SZKOLE ACCENT DLA DZIECI
WAKACJE Z KULTURĄ W DWORKU BIAŁOPRĄDNICKIM
OBÓZ JEŹDZIECKO - JĘZYKOWY W JANOWIE LUBELSKIM
O NAS
OFERTA
KONTAKT

Tel: +48 605 063 309

biuro.linguarte@gmail.com

  • Facebook