O NAS
OFERTA
 
INNE USŁUGI
 
Tłumaczenia pisemne o różnym stopniu specjalizacji w konfiguracjach angielski - hiszpański - francuski
Pilotaż wycieczek zagranicznych
KONTAKT

Tel: +48 605 063 309

biuro.linguarte@gmail.com

  • Facebook

O NAS

Nauka języków obcych poprzez teatralizację

NASZA WIZJA

"Chciałabym, aby moja oferta wyróżniała się swoistym ”charakterem” nie była tylko „standardem” i formą kolejnych monotonnych godzin pracy z dziećmi czy dorosłymi. Mój wymarzony system pracy to łączenie nabytych umiejętności, technik interpersonalnych i predyspozycji wraz z zamiłowaniem płynącym z pasji do teatru."

Joanna Gałdecka

DLA KOGO

Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych chcących spróbować niekonwencjonalnej, bo opartej na teatralizacji metody utrwalania i rozwijania języka obcego: angielskiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Minimalna liczebność grupy to 5 maksymalna 15 osób, nasi główni klienci to zatem szkoły państwowe i prywatne, szkoły językowe oraz międzynaorodowe firmy z siedzibą w Krakowie, które chciałyby połączyć interesującą inicjatywę scalającą zespół z rozwojem językowym swoich pracowników. Jednocześnie zainteresowani warsztatami klienci indywidualni dobierani wiekowo będą wpisywani na listę i jeśli utworzy się grupa - informowani o miejscu i czasie warsztatów.

JAK DZIAŁAMY

Skutecznie rozwijamy umiejętności komunikacyjne bazując na teatralizacji, a zatem wykorzystując na zajęciach elementy dramy, techniki improwizacyjne, role playing. Gwarantując wciągającą atmosferę zapewniamy rozwój zarówno w zakresie wyrażania uczuć i myśli jak i kompetencji językowych.

JOANNA GAŁDECKA

Absolwentka filologii hiszpańskiej i francuskiej oraz studia aktorskiego Lart Studio. Znajomość języka angielskiego potwierdza certyfikatem Certificate of Proficiency in English. Doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży zdobyła pracując w łódzkich i krakowskich szkołach językowych jako lektor języka angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego, a także uczestnicząc w obozach językowych w Szkocji i Anglii w charakterze kadry. W szkole Accent Language School od marca 2017 cyklicznie prowadzi warsztaty teatralne po angielsku dla dzieci i młodzieży.


Pasjonatka teatru i teatralizujących metod pedagogicznych. Zaangażowana w działania teatralne od roku 2002. W przeszłości związana z takimi grupami teatralnymi jak: "9sił" w Łodzi oraz "Scena Erasmus" w Walencji (Hiszpania). Z tą ostatnią, wraz z aktorami z różnych krajów Unii Europejskiej, wzięła udział w tournee obejmującym 25 występów w różnych miastach Hiszpanii ze spektaklem "Europa o la nave de los locos" czerpiącym z średniowiecznego dorobku literatury hiszpańskiej. Przez 5 lat aktorka w Teatrze Mumerus i uczestniczka wielu organizowanych przez teatr warsztatów. Zrealizowała autorski spektakl "Diazepam" a wraz z reżyserem Glenem Cullenem założyła niezależną grupę teatralną PidGin. Wystąpiła w jego spektaklu "Dzbanek z czarnej gliny", nagrodzonym na festiwalu "Biesiada Teatralna" w Horyńcu – Zdroju, a także monodramie „Głodne".