Nastoletnie Studenci podniesienie rąk
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Za pomocą jakiego programu będziemy się łączyć na zajęciach?


Na zajęciach korzystać będziemy z programu Zoom. Jest to niezwykle prosta aplikacja, wymagana jest jedynie instalacja, wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła i już: rozpoczynamy sesję. Żadnych zbędnych komplikacji. Zoom daje możliwość korzystania z takich narzędzi jak: biała tablica, na której można rysować, praca na dokumentach w czasie rzeczywistym, możliwość pisania wirtualnym pisakiem po moim ekranie, udostępnianie ekranu jednym kliknięciem, czat, możliwość oddania kontroli nad ekranem jednemu z uczestników. Do spotkania można dołączyć z dowolnego urządzenia.
Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie z danego języka?


Tym się nie martw. Zanim przystąpimy do zajęć zdzwonimy się na 15 minut o pasującej Ci godzinie i na podstawie rozmowy postanowimy do jakiej grupy Cię przyporządkować.
A jeśli coś mi wypadnie i będę chciał wycofać się z zajęć?


Opłata, którą wnosisz obowiązuje za 10 zajęć z góry. Masz możliwość wycofania się po pierwszych zajęciach jeśli zmienisz zdanie. Sytuacje trudne i losowe omawiać będziemy indywidualnie.
Co jeśli opuszczę jakieś zajęcia?


W razie nieobecności – prześlę Ci nagraną lekcję. Jeśli wybierzesz pakiet „zajęcia grupowe plus jedna lekcja indywidualna” – spotkamy się na dodatkowych zajęciach indywidualnych (przewiduję jedne zajęcia na 10 – godzinny cykl zajęć) i rozwiejemy różne wątpliwości.
Jak duże będą grupy?


Grupy będą składać się z maksymalnie 6 osób. Uznamy ją za otwartą już przy trzech osobach.
W jaki sposób mogę zapłacić za zajęcia?


Po zapisaniu się na zajęcia dostaniesz fakturę za 10 lekcji wraz z numerem konta. Jeśli po pierwszych zajęciach z jakichś przyczyn podejmiesz decyzję o rezygnacji, zwrócę Ci przelewem tę samą kwotę.
Jaka prędkość internetu i inne wymogi techniczne są potrzebne, żebym mógł wziąć udział w zajęciach?


Potrzebujesz sprawnie działającego internetu o prędkości około 1.5 mb/s. Ponad to, przydać Ci się mogą słuchawki i naładowany telefon komórkowy, z którego czasami będziemy korzystać, żeby zagrać w jakiś quiz.
Czy do grupy mogę dołączyć w każdym momencie?


Nawet jeśli grupa już ruszyła, a my po naszej 15 minutowej rozmowie sprawdzającej Twój poziom językowy ustalimy, że sobie poradzisz - nie ma żadnych przeciwwskazań, żebyś do niej dołączył. W razie potrzeby pomyślimy o indywidualnych zajęciach "wyrównujących".
Kiedy odbywają się zajęcia?


Dokładny grafik zajęć możesz sprawdzić w zakładce oferta.
Dlaczego miałbym zdecydować się na zajęcia online?


Wyobraź sobie taką sytuację: za oknem zacina deszcz, jest mgła i wieje. Taka aura nie sprzyja wyjściu z domu i może powstrzymać nawet najbardziej zmotywowanego ucznia przed wybraniem się na zajęcia. No a teraz piękna alternatywa: Ty z kubkiem ciepłego kakałka pod jeszcze cieplejszym kocykiem z radością przyswajający ze mną online kolejną porcję materiału. Formuła zajęć online uniezależnia Cię od miejsca, w którym obecnie się znajdujesz i to jest jej ogromna przewaga nad zajęciami stacjonarnymi.
A co jeśli chcę zgłosić całą grupę? Czy przewidziane są preferencyjne warunki dla grup?


Naturalnie. Napisz lub zadzwoń i na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.
Czy po 10 godzinach zajęć będzie przerwa?


Nie, zajęcia planowane są w ciągłości. Po cyklu 10 lekcji od razu rozpoczynamy kolejne 10.
Kiedy muszę się zapisać, żeby mieć pewne miejsce w grupie?


Do trwającego już kursu możesz dołączyć w każdym momencie roku. Wcześniej zanim dobiorę taki, który Ci posłuży będę tylko chciała spotkać się z Tobą wirtualnie i ocenić poziom Twojego języka
Czy mogę kogoś przyprowadzić do grupy i liczyć z tego tytułu na jakąś zniżkę?


Jeśli przyprowadzisz do grupy jedną osobę, przy opłacie za kolejny cykl zajęć dostaniesz 20% zniżki. Przy dwóch osobach zniżka wyniesie już 40%, przy trzech - 60% itd. Innymi słowy za każdą poleconą osobę przysługuje Ci 20% rabatu przy opłacie za kolejny 10 - lekcyjny pakiet. W przypadku, gdy na zajęcia zapisuje się rodzeństwo - jedna z osób dostanie od razu 20% zniżki za jeden pakiet zajęć.