FAQ
czyli
FREQUENTLY ASKED QUESTIONS:

Co to jest Zoom?

Na zajęciach korzystać będziemy z programu Zoom. Jest to niezwykle prosta aplikacja, wymagana jest jedynie instalacja, wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła i już: rozpoczynamy sesję. Żadnych zbędnych komplikacji. Zoom daje możliwość korzystania z takich narzędzi jak: biała tablica, na której można rysować, wyciszanie uczestników, praca na dokumentach w czasie rzeczywistym, możliwość pisania wirtualnym pisakiem po moim ekranie, udostępnianie ekranu jednym kliknięciem, czat, możliwość oddania kontroli nad ekranem jednemu z uczestników. Do spotkania można dołączyć z dowolnego urządzenia.

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?

Tym się nie martw. Zanim przystąpimy do zajęć zdzwonimy się na 15 minut o pasującej Ci godzinie i na podstawie rozmowy postanowimy do jakiej grupy Cię przyporządkować.

A jeśli coś mi wypadnie i będę chciał wycofać się z zajęć?

Opłata, którą wnosisz obowiązuje za 10 zajęć z góry. Masz możliwość wycofania się po pierwszych zajęciach jeśli zmienisz zdanie. Sytuacje trudne i losowe omawiać będziemy indywidualnie.

Co jeśli opuszczę jakieś zajęcia?

W razie nieobecności – prześlę Ci nagraną lekcję. Jeśli wybierzesz pakiet „zajęcia grupowe plus jedna lekcja indywidualna” – spotkamy się na dodatkowych zajęciach indywidualnych (przewiduję jedne zajęcia na 10 – godzinny cykl zajęć) i rozwiejemy różne wątpliwości.

Jak duże będą grupy?

Grupy będą składać się z maksymalnie 6 osób.

O NAS
OFERTA
KONTAKT

Tel: +48 605 063 309

biuro.linguarte@gmail.com

  • Facebook