top of page
Nastoletnie Studenci podniesienie rąk
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:
 • Dlaczego powinienem się zdecydować na zajęcia online?
  Wyobraź sobie następującą sytuację: za oknem leje, jest mgliście, wietrznie i paskudnie. Taka aura nie sprzyja chęci wyjścia z domu i może zniechęcić nawet najbardziej zmotywowanych uczniów do wzięcia udziału w zajęciach. No dobrze, a teraz zwizualizuj sobie piękną alternatywę: Ty z kubkiem ciepłej czekolady pod jeszcze cieplejszym kocykiem, radośnie przyswajający kolejną porcję wiedzy online ze mną. Podsumowując - zajęcia online uniezależniają Cię od Twojej obecnej lokalizacji i jest to ich wielka przewaga względem zajęć stacjonarnych.
 • Jakiego programu będziemy używać na zajęciach?
  Na zajęciach korzystać będziemy z programu Zoom. Jest to niezwykle prosta aplikacja, wymagana jest jedynie instalacja, wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła i już: rozpoczynamy sesję. Żadnych zbędnych komplikacji. Zoom daje możliwość korzystania z takich narzędzi jak: biała tablica, na której można rysować, praca na dokumentach w czasie rzeczywistym, możliwość pisania wirtualnym pisakiem po moim ekranie, udostępnianie ekranu za pomocą jednego kliknięcia, czat, możliwość oddania kontroli nad ekranem jednemu z uczestników. Do spotkania można dołączyć z dowolnego urządzenia.
 • Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?
  Tym się nie martw. Zanim przystąpimy do zajęć dzwonimy się na 15 minut o pasującej Ci godzinie i na podstawie rozmowy postanowimy do jakiej grupy Cię przyporządkować.
 • A co jeśli coś mi wypadnie i będę chciał wycofać się z zajęć?
  Opłata, którą wnosisz obowiązuje za 1 miesiąc zajęć z góry. Masz możliwość wycofania się po pierwszych zajęciach jeśli zmienisz zdanie. Sytuacje trudne i losowe omawiać będziemy indywidualnie.
 • Co jeśli opuszczę jakieś zajęcia?
  W razie nieobecności – prześlę Ci wetransferem nagraną lekcję. Będziesz miał 7 dni na jej ściągnięcie.
 • Jak duże będą grupy?
  Grupy będą maksymalnie składać się z 6 osób. Grupę uznamy za otwartą jeśli będzie liczyć 3 osoby.
 • Jak mogę zapłacić za zajęcia?
  Po tym jak zapiszesz się na zajęcia dostaniesz ode mnie fakturę obejmującą płatność za najbliższy miesiąc z góry.
 • Jaką prędkość internetu muszę mieć i jakie techniczne wymogi spełniać, żeby bez problemu uczestniczyć w zajęciach?
  Potrzebujesz sprawnego połączenia internetowego o prędkości 1,5 Mbps. Dodatkowo, możesz potrzebować słuchawek i naładowanego telefonu komórkowego, którego będziemy czasem używać, aby grać w quizy.
 • Czy mogę dołączyć do już istniejącej grupy w dowolnej chwili?
  Jeśli grupa już zaczęła działać i po naszej 15 minutowej lekcji poziomującej zdecydujemy, że będzie to dla Ciebie dobry wybór nie ma żadnych przeciwwskazań, żebyś dołączył. Jeśli uznamy że to konieczne, możemy też umówić się na dodatkową lekcję wyrównawczą.
 • Kiedy odbywają się zajęcia?
  Dokładny rozkład zajęć możesz sprawdzić na stronie w zakładce oferta.
 • Kiedy muszę się zapisać, żeby mieć potwierdzone miejsce w grupie?
  Możesz dołączyć do działającej już grupy w dowolnym momencie. Zanim dobierzemy najlepszą dla Ciebie opcję będę tylko chciała spotkać się z Tobą wirtualnie i ocenić Twój obecny poziom językowy.
 • Co jeśli będę chciał dołączyć z całą grupą? Czy w takiej sytuacji mogę liczyć na preferencyjne warunki?
  Naturalnie. Napisz lub zadzwoń i na pewno znajdziemy jakieś korzystne rozwiązanie.
 • Czy mogę zaprosić kogoś do grupy i liczyć z tego tytułu na jakąś zniżkę?
  Jeśli przyprowadzisz jedną osobę do grupy, dostaniesz 20% zniżkę przy wystawianiu miesięcznej faktury. Przy dwóch osobach zniżka wyniesie 40%, przy trzech - 60% itd. Jeśli na zajęcia zapisze się rodzeństwo jeden z uczestników będzie uprawniony do jednorazowej 20% zniżki. To samo dotyczy par.
bottom of page