Kinga Rosińska

studentka I roku Marbella
International University Centre

Uczyłam się z Panią Asią przez około dwa lata, co w rezultacie pozwoliło mi studiować w Hiszpanii. Zawsze dopasuje się do Twoich potrzeb i nie tylko skupi się na gramatyce, ale również na konwersacjach na jakikolwiek temat byś chciał porozmawiać, co bardzo rozwija słownictwo. Pani Asia jest najlepszą nauczycielką hiszpańskiego z jaką miałam przyjemność pracować!

Honorata Skrzypek

właściciel Prosperity Group Sp. z o.o.
zajmującej się sprzedażą nieruchomości

Długo szukałam odpowiedniej nauczycielki języka angielskiego. Takiej, która będzie miała odpowiednie podejście i pomysł na przekazywanie wiedzy w ciekawy i łatwo przyswajalny sposób. Jednocześnie też będzie osobą, z którą miło spędza się czas, bo w końcu intensywna nauka języka angielskiego to również intensywny kontakt z nauczycielem i według mnie warto, żeby dał się lubić. To wszystko znalazłam w Asi. Jest profesjonalistką w tym co robi, a jednocześnie jest bardzo fajną osobą, z którą nauka angielskiego to przyjemność, a nie obowiązek.

Piotr Kania

perkusista zespołów

Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji
w Krakowie i Filharmonii Krakowskiej

Lekcje dostosowane do potrzeb, poziomu i możliwości ucznia. Właściwe proporcje pomiędzy praktyką i gramatyką. Zorganizowanie czasu pomiędzy zajęciami – zadania domowe i mailowa synteza każdej lekcji. Rzetelność, inteligencja i energia prowadzącej, które czynią każdą lekcję także przyjemnością. Czego chcieć więcej…

Jacek Kapitulski

właściciel firmy Euro - Pack w Krakowie

Joanna to osoba wręcz stworzona do nauczania języków. Każdą lekcję ma szczegółowo przemyślaną, zaprogramowaną, a następnie zrealizowaną dokładnie według założeń. Posługuje się szerokim zasobem metod i pomocy naukowych, które skutecznie rozjaśniają zawiłości gramatyki i ośmielają do swobodniejszej konwersacji w danym języku. Nuda na jej lekcjach jest pojęciem całkowicie obcym, a 60 minut nauki mija jak trochę dłuższy kwadrans.

Anna Woźniacka

lekarz, specjalista medycyny rodzinnej z Krakowa

Zajęcia z Asią to sama radość dla mojej starszej córki Amelki :) Uwielbia je i zawsze pamięta o odrobieniu zadania domowego :). Młodsza Matylda już też nie może się doczekać, kiedy zacznie się uczyć hiszpańskiego. 

Ewelina Rutkowska

dyrektor Centrum Obsługi Studenta
na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

Zajęcia prowadzone przez Joannę realizowane są zawsze profesjonalnie, materiały i program zajęć dostosowane zostały do moich umiejętności. Dzięki wprowadzeniu do lekcji elementów gier i zabaw zajęcia nigdy nie są nudne, a różnorodne ćwiczenia umożliwiają dogłębną analizę nauczanych treści. Joanna świetnie tłumaczy zasady gramatyczne, które utrwalane są rozmaitymi ćwiczeniami. Lekcje pozwoliły mi poprawić płynność mówienia i w krótkim czasie poznać podstawy języka.

KONTAKT

Tel: +48 605 063 309

biuro.linguarte@gmail.com

  • Facebook