top of page
Kinga_Rosińska.jpeg

Kinga Rosińska

studentka Marbella
International University Centre

Uczyłam się z Panią Asią przez około dwa lata, co w rezultacie pozwoliło mi studiować w Hiszpanii. Zawsze dopasuje się do Twoich potrzeb i nie tylko skupi się na gramatyce, ale również na konwersacjach na jakikolwiek temat byś chciał porozmawiać, co bardzo rozwija słownictwo. Pani Asia jest najlepszą nauczycielką hiszpańskiego z jaką miałam przyjemność pracować!

122721575_3755260801172981_1012136261003

Agnieszka Kaleta

właściciel firmy LIBRO AGNIESZKA KALETA świadczącej usługi marketingowe, konsultant oświatowy

Czy nauka języka obcego może stać się przyjemnością, a jednocześnie być skuteczna? Jeśli chodzi o zajęcia z Asią to na pewno TAK. Asia posiada odpowiednie kwalifikacje merytoryczne  co sprawia, że lekcje są ciekawe, różnorodne, interesujące. Plan zajęć, metody nauczania oraz materiały są dostosowane do poziomu zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb językowych uczniów. Atmosfera na zajęciach sprzyja konwersacjom i komunikowaniu się w języku angielskim dzięki czemu odczuwalny jest szybki postęp w nauce. Polecam zajęcia z Asia wszystkim zainteresowanym.

Jacek Kapitulski.jpeg

Jacek Kapitulski

właściciel firmy Euro - Pack w Krakowie

Joanna to osoba wręcz stworzona do nauczania języków. Każdą lekcję ma szczegółowo przemyślaną, zaprogramowaną, a następnie zrealizowaną dokładnie według założeń. Posługuje się szerokim zasobem metod i pomocy naukowych, które skutecznie rozjaśniają zawiłości gramatyki i ośmielają do swobodniejszej konwersacji w danym języku. Nuda na jej lekcjach jest pojęciem całkowicie obcym, a 60 minut nauki mija jak trochę dłuższy kwadrans.

MLS.jpg

Maria
Leszczyńska - Sobczyńska

specjalista ds PR

Joanna Gałdecka z Linguarte jest najlepszą nauczycielką języków, z jaką miałam okazję pracować. Pod jej okiem szlifowałam angielski i uczę się hiszpańskiego. Joanna do każdego podchodzi indywidualnie i bacznie go obserwuje, aby wybrać spójną z talentami i osobowością metodologię nauczania. Jest perfekcyjnie przygotowana do każdych zajęć. Jej pomoce naukowe są bardzo kreatywne i zawsze odpowiednio dobrane. Nazwa Linguarte nie jest przypadkowa. Sposób w jaki uczy Joanna to sztuka.

Honorata%2520Skrzypek_edited_edited.jpg

Honorata Skrzypek

właściciel Prosperity Group Sp. z o.o.
zajmującej się sprzedażą nieruchomości

Długo szukałam odpowiedniej nauczycielki języka angielskiego. Takiej, która będzie miała odpowiednie podejście i pomysł na przekazywanie wiedzy w ciekawy i łatwo przyswajalny sposób. Jednocześnie też będzie osobą, z którą miło spędza się czas, bo w końcu intensywna nauka języka angielskiego to również intensywny kontakt z nauczycielem i według mnie warto, żeby dał się lubić. To wszystko znalazłam w Asi. Jest profesjonalistką w tym co robi, a jednocześnie jest bardzo fajną osobą, z którą nauka angielskiego to przyjemność, a nie obowiązek.

107732491_292982895279292_34661728777400

Anna Woźniacka

lekarz, specjalista medycyny rodzinnej

z Krakowa

Zajęcia z Asią to sama radość dla mojej starszej córki Amelki :) Uwielbia je i zawsze pamięta o odrobieniu zadania domowego :). Młodsza Matylda już też nie może się doczekać, kiedy zacznie się uczyć hiszpańskiego. 

fot_storymakers.pl_1390.jpg

Vira Wojciechowska

koordynatorka projektów unijnych

w Akademii Ignatianum w Krakowie

Zajęcia z Joanną są zawsze bardzo dynamiczne, ciekawe i rozwijające! W trakcie zajęć, zawsze jest miejsce na konwersację, ćwiczenia gramatyczne oraz poznanie nowych wyrazów. Głęboka wiedza lektorki oraz profesjonalizm są dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, tak że każdy, kto chce popraktykować język angielski będzie zadowolony! 

205480741_359753068908352_41950886665365

Urszula Radwan

aktorka Scen Supernova

Asia doskonale tłumaczy zagadnienia gramatyczne, gdzie nagle okazuje się, że po latach prób zrozumienia zasad staje się to logiczne i do opanowania. Ponadto, mamy maksimum praktyki i bardzo zróżnicowane zadania, co powoduje, że lekcje są ciekawe i bardzo efektywne. Ale to przede wszystkim osobowość Asi, jej entuzjazm oraz ogromna pasja do nauki i języków sprawia, że każde spotkanie jest nie tylko zwykłą lekcją, ale też ciekawym wydarzeniem w ciągu dnia, na które się czeka z niecierpliwością.

Piotr Kania2.jpg

Piotr Kania

perkusista zespołów

Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji
w Krakowie i Filharmonii Krakowskiej

Lekcje dostosowane do potrzeb, poziomu i możliwości ucznia. Właściwe proporcje pomiędzy praktyką i gramatyką. Zorganizowanie czasu pomiędzy zajęciami – zadania domowe i mailowa synteza każdej lekcji. Rzetelność, inteligencja i energia prowadzącej, które czynią każdą lekcję także przyjemnością. Czego chcieć więcej…

Ewelina Rutkowska.jpg

Ewelina Rutkowska

dyrektor Centrum Obsługi Studenta
na Uniwersytecie Pedagogicznym

w Krakowie

Zajęcia prowadzone przez Joannę realizowane są zawsze profesjonalnie, materiały i program zajęć dostosowane zostały do moich umiejętności. Dzięki wprowadzeniu do lekcji elementów gier i zabaw zajęcia nigdy nie są nudne, a różnorodne ćwiczenia umożliwiają dogłębną analizę nauczanych treści. Joanna świetnie tłumaczy zasady gramatyczne, które utrwalane są rozmaitymi ćwiczeniami. Lekcje pozwoliły mi poprawić płynność mówienia i w krótkim czasie poznać podstawy języka.

Zdjęcie.jpg

Milena Wroniszewska

instruktor pływania w szkole Swim Test,

kierownik na obozach dla dzieci w Swim Test Tour

Przez wiele lat żyłam w przekonaniu, że nauka języka to ciężka i nużąca praca.  Panią Asię poznałam podczas obozu dla dzieci, na którym prowadziła zajęcia językowe.  Wtedy też, widząc radość na twarzach młodych istot doznałam olśnienia! Mając przed oczami ten widok sama zapragnęłam takich lekcji. Dzięki  Asi nauka języka stała się wspaniałą przygodą! Jej pasja przeradza się w ogrom pomysłów, którymi zaskakuje na każdych zajęciach! 

IMG-20210621-WA0001.jpg

Magdalena Turnau

nauczyciel w przedszkolu

Kraina Uśmiechu w Rybnej 

Asia to niesamowita osoba! Uczyłam się z Nią przez dwa lata języka angielskiego. Moja córka od lat ośmiu uczy się z Asią języka angielskiego, a wcześniej języka francuskiego. Asia ma niezwykłą umiejętność przekazywania wiedzy. Jako osoba ekspresywna angażuje się w skuteczne metody nauki dające efekty. Potrafi na podstawie kilku lekcji z daną osobą dobrać najbardziej skuteczną metodę nauki dla niej. Jest profesjonalistką. Potrafi zaciekawić, jest świetnym nauczycielem. Jest też wspaniałą i ciepłą osobą. Gorąco polecam naukę języka z Asią. To będzie owocny czas i dobrze zainwestowane pieniądze!

bottom of page