Kinga Rosińska

studentka Marbella
International University Centre

Uczyłam się z Panią Asią przez około dwa lata, co w rezultacie pozwoliło mi studiować w Hiszpanii. Zawsze dopasuje się do Twoich potrzeb i nie tylko skupi się na gramatyce, ale również na konwersacjach na jakikolwiek temat byś chciał porozmawiać, co bardzo rozwija słownictwo. Pani Asia jest najlepszą nauczycielką hiszpańskiego z jaką miałam przyjemność pracować!

Honorata Skrzypek

właściciel Prosperity Group Sp. z o.o.
zajmującej się sprzedażą nieruchomości

Długo szukałam odpowiedniej nauczycielki języka angielskiego. Takiej, która będzie miała odpowiednie podejście i pomysł na przekazywanie wiedzy w ciekawy i łatwo przyswajalny sposób. Jednocześnie też będzie osobą, z którą miło spędza się czas, bo w końcu intensywna nauka języka angielskiego to również intensywny kontakt z nauczycielem i według mnie warto, żeby dał się lubić. To wszystko znalazłam w Asi. Jest profesjonalistką w tym co robi, a jednocześnie jest bardzo fajną osobą, z którą nauka angielskiego to przyjemność, a nie obowiązek.

Vira Wojciechowska

koordynatorka projektów unijnych

w Akademii Ignatianum w Krakowie

Zajęcia z Joanną są zawsze bardzo dynamiczne, ciekawe i rozwijające! W trakcie zajęć, zawsze jest miejsce na konwersację, ćwiczenia gramatyczne oraz poznanie nowych wyrazów. Głęboka wiedza lektorki oraz profesjonalizm są dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, tak że każdy, kto chce popraktykować język angielski będzie zadowolony! 

Piotr Kania2.jpg

Piotr Kania

perkusista zespołów

Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji
w Krakowie i Filharmonii Krakowskiej

Lekcje dostosowane do potrzeb, poziomu i możliwości ucznia. Właściwe proporcje pomiędzy praktyką i gramatyką. Zorganizowanie czasu pomiędzy zajęciami – zadania domowe i mailowa synteza każdej lekcji. Rzetelność, inteligencja i energia prowadzącej, które czynią każdą lekcję także przyjemnością. Czego chcieć więcej…

Jacek Kapitulski.jpeg

Jacek Kapitulski

właściciel firmy Euro - Pack w Krakowie

Joanna to osoba wręcz stworzona do nauczania języków. Każdą lekcję ma szczegółowo przemyślaną, zaprogramowaną, a następnie zrealizowaną dokładnie według założeń. Posługuje się szerokim zasobem metod i pomocy naukowych, które skutecznie rozjaśniają zawiłości gramatyki i ośmielają do swobodniejszej konwersacji w danym języku. Nuda na jej lekcjach jest pojęciem całkowicie obcym, a 60 minut nauki mija jak trochę dłuższy kwadrans.

122721575_3755260801172981_1012136261003

Agnieszka Kaleta

Właściciel firmy LIBRO AGNIESZKA KALETA świadczącej usługi marketingowe, konsultant oświatowy

Czy nauka języka obcego może stać się przyjemnością, a jednocześnie być skuteczna? Jeśli chodzi o zajęcia z Asią to na pewno TAK. Asia posiada odpowiednie kwalifikacje merytoryczne  co sprawia, że lekcje są ciekawe, różnorodne, interesujące. Plan zajęć, metody nauczania oraz materiały są dostosowane do poziomu zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb językowych uczniów. Atmosfera na zajęciach sprzyja konwersacjom i komunikowaniu się w języku angielskim dzięki czemu odczuwalny jest szybki postęp w nauce. Polecam zajęcia z Asia wszystkim zainteresowanym.

107732491_292982895279292_34661728777400

Anna Woźniacka

lekarz, specjalista medycyny rodzinnej

z Krakowa

Zajęcia z Asią to sama radość dla mojej starszej córki Amelki :) Uwielbia je i zawsze pamięta o odrobieniu zadania domowego :). Młodsza Matylda już też nie może się doczekać, kiedy zacznie się uczyć hiszpańskiego. 

Ewelina Rutkowska

dyrektor Centrum Obsługi Studenta
na Uniwersytecie Pedagogicznym

w Krakowie

Zajęcia prowadzone przez Joannę realizowane są zawsze profesjonalnie, materiały i program zajęć dostosowane zostały do moich umiejętności. Dzięki wprowadzeniu do lekcji elementów gier i zabaw zajęcia nigdy nie są nudne, a różnorodne ćwiczenia umożliwiają dogłębną analizę nauczanych treści. Joanna świetnie tłumaczy zasady gramatyczne, które utrwalane są rozmaitymi ćwiczeniami. Lekcje pozwoliły mi poprawić płynność mówienia i w krótkim czasie poznać podstawy języka.